نقد و بررسی
بررسی بازی اندروید بلتیز بیریگید : انلاین اف پی اس فان
Blitz Brigade – Online FPS fun از زیباترین، گرافیکی ترین و سرگرم کننده ترین بازی های اکشن و جنگی محصولی از استودیوی بازیسازی گیم لافت برای اندروید می باشد که شما را به جنگ هایی واقعا هیجان انگیز و چند نفره دعوت می نماید!
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید اوپستاکلز
Oopstacles بازی جدید، جالب و محبوب در سبک بازیهای آرکید و دویدنی از استودیوی بازیسازی Crystal Pug Pty Ltd برای تبلت ها و گوشی های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید کانتر اتک : مولتی پلیر اف پی اس
Counter Attack Team 3D Shooter بازی جدید و هیجان انگیز کانتر در سبک اکشن و تیراندازی اول شخص از استودیوی بازیسازی Seven Bulls برای اندروید است که چند ساعت قبل به صورت رایگان در مارکت بزرگ گوگل عرضه شد.
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید اسلش او اسورد ارنا اند فایتس
Slash of Sword Arena and Fights به فارسی “ضربه شمشیر : نبرد در آوردگاه” بازی اکشن جدید و جالب از استودیوی بازی سازی LaLapp برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید اگ اینس
Egg Inc بازی جدید و محبوب در سبک بازی های تفننی، شبیه سازی و مدیریتی از استودیوی Auxbrain Inc برای اندروید که در ان باید نقش مرغدار را ایفا کنید!
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید اکیوپلیس فیری سیتی بیلدینگ
Aquapolis – Build a megapolis بازی جدید و سرگرم کننده “شهر آبی” از استودیوی بازیسازی Candy Grill برای اندروید است که در آن به ساخت و ایجاد شهر رویایی اختصاصی خود می پردازید!
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید دامپ ویز تو دی 2 : د گیمز
Dumb Ways to Die 2: The Games یکی از بانمک ترین و جالب ترین بازی های اندرویدی در سبک بازی های Casual از استودیوی Metro Trains می باشد که به صورت رایگان در مارکت بزرگ گوگل عرضه شده است.
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید فوتو فینیش هورس ریسینگ
Photo Finish Horse Racing بازی محبوب، هیجان انگیز و پرطرفدار در سبک بازیهای ورزشی و اسب دوانی از استودیوی Game Alliance برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید رام بوت : شوت اند دش
Ramboat: Hero Shooting Game بازی جدید، سرگرم کننده و اعتیادآور در سبک بازی های اکشن برای دستگاه های اندرویدی است که توسط استودیوی بازیسازی Genera Games در گوگل پلی عرضه شده است.
مشاهده کامل
بررسی بازی اندروید استیک من گوست : نینجا واریور
Stickman Ghost: Ninja Warrior بازی جدید، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازیسازی Unimob برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.
مشاهده کامل